درباره ما
شرکت گسترش تجهیزات دانا در سال 1383 با هدف ارائه و ساخت تجهیزات مکانیزه در حوزه ترافیک تأسیس گردید. پس از تجربه موفق کادر این مجموعه در مکانیزاسیون پلهای عابر پیاده(مجهز به پله برقی) در تهران و شهرستانها، اقدام به مطالعه تکنولوژی های نوین در پارکینگ های خودرو و سپس اخذ نمایندگی SMART PARKING کره جنوبی نموده و هم اکنون به عنوان دفتر خاور میانه شرکت DONG YANG PC مشغول فعالیت می باشد.(1)

اولین پارکینگ مکانیزه کشور توسط این شرکت در سال 1387 به دست شهردار محترم تهران در میدان الغدیر و پس از آن بزرگترین پارکینگ مکانیزه کشور با ظرفیت 180 واحد در منطقه 19 تهران افتتاح گردید.

 


      

پس از انتقال دانش فنی به کشور ، ساخت پارکینگ های مکانیزه تحت لیسانس شرکت مادر، در این شرکت آغاز شد و در سال 1389 به عنوان کار افرین برتر مورد تقدیر ریاست جمهور قرار گرفت، همچنین موفق به کسب استانداردهای ISO 9001 و CE اروپا برای محصولات خود گردید . در سال 1392 نیز به عنوان واحد صنعتی ممتاز و نمونه استان تهران شناخته شد.

 
این مجموعه ضمن اجرای پروژه های متعدد در حال ساخت و بهره برداری در سراسر کشور، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در سال جاری با معرفی محصولات جدید خود گامی به جلو در جهت استفاده بهینه از فضا برای پارک خودرو را در برنامه دارد.

(1) شرکت دونگ یانگ پی سی یکی از شرکت های معتبر در زمینه پارکینگ های مکانیزه در کره جنوبی میباشد. این شرکت دارای بیش از 30 نمایندگی در سراسر جهان است و  دستگاه های این شرکت در آنها در حال کار می باشند .

 

 
© تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش تجهیزات دانا می‌باشد.    
   استفاده از عکسهای این سایت بنا به کسب اجازه کتبی از شرکت گسترش تجهیزات دانا می باشد در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد.