همکاران ما آماده اند پاسخگوی سوالات شما در تمامی زمينه های مرتبط با مي باشند.

برای تماس با ما ميتوانيد هر روز، بغير از تعطيلات رسمی بين ساعت 9 الی 17با شماره تلفن: 77601190- 021 و يا 2-77626021- 021 تماس بگيريد.

برای ارسال مطالب و يا نظرات خود به ما، از فرم زير استفاده نماييد و يا مطالب خود را به آدرس ايميل Info@smartparking.ir ارسال نماييد. تمام مطالب ارسالی بصورت مداوم بررسی شده و در صورت لزوم، در اسرع وقت پاسخ داده خواهند شد.

نام:
شماره تماس:
موضوع:
ايميل:
توضيحات:

 
English فارسی
ويژگی های محصول
عدم امکان سقوط

سیستم چرخ و فلکی طراحی شده به نحوی که امکان سقوط را به صفر میرساند .


هزينه سرويس و نگهداری ناچيز

با توجه به سیستم دورانی - محوری سرویس و نگهداری این سامانه فوق العاده ارزان بوده و در حدود یک دستگاه آسانسور می باشد .


فضای کم مورد نياز

این امکان وجود دارد که در زمین های بلاتکلیف و نامتقارن به ابعاد حدودا 6 متر در 5 متر که قاعدتا امکان پارک 2 اتومبیل وجود دارد تا 16 دستگاه اتومبیل پارک نمود . در فضایی که امکان دور زدن ماشین هم نمی باشد با تعبیه یک صفحه چرخان امکان نصب اینگونه پارکینگ ها وجود دارد .


نصب و راه اندازی آسان

این سامانه حداکثر ظرف 6 روز نصب میگردد . سه روز جهت احداث فونداسیون که به صورت گسترده و سطحی اجرا میگردد و سه روز هم جهت نصب سازه ها ، اتصالات برقی و راه اندازی.


قابليت جابجايي

پرتابل بودن دستگاه این امکان را فراهم می آورد که سامانه هر زمان برچیده شده و سریعا در جای دیگری نصب گردد .


تنوع در پوشش

سامانه به صورت OUT DOOR طراحی گردیده است ، بطوری که نیاز به پوشاندن آن وجود ندارد لیکن در صورت صلاحدید کارفرما این امکان وجود دارد تا از طیف گسترده ای از مصالح از ورق های آلوپان تا دیوار سیمانی یا ورق های پلی کربنات جهت اجرای نمای آن استفاده گردد . همچنین امکان استفاده تبلیغاتی از دیواره ها نیز فراهم آید .

 
مشاهده ساير قابليتها و ويژگيها